Outlet Metered PDU

ATEN INTERNATIONAL Co

Outlet Metered PDU

این سیستم های توزیع توان هوشمند که جزو دسته eco PDU ها قرار دارند که به Outlet Metered PDU معروفند قابلیت سنجش ولتاژ ، جریان، KWh و … را هم در سطح بانک (به چند خروجی در کنار هم اصطلاحاً یک بانک گفته می شود) و هم در سطح هر خروجی به صورت جداگانه دارند. سری مدلهای PE7 از دستگاههای ساخت شرکت ATEN با برند NRGence جزو این دسته از PDU ها قرار می گیرند.

Outlet Metered PDU ها در مدلهای کم حجم با 8 خروجی که در Rack یک یونیت فضا اشغال می کنند و یا 16 و 24 خروجی که فضایی را در Rack اشغال نمی کنند و به صورت عمودی نصب می شوند به بازار عرضه شده اند.مدلهای 16 و 24 خروجی این دستگاه قابلیت نصب سنسورهای درب Rack را دارند ولی در مدلهای 8 خروجی این امکان دیده نمی شود.

سنسورها

با کمک این سنسورها PDU می تواند ساعت و لحظه باز شدن درب را به صورت دادن اخطارهای صوتی و یا ثبت در گزارشات به شما اطلاع دهد. قابلیت های نظارت محیطی که در این دستگاهها تعبیه شده به شما این امکان را می دهد تا با اضافه کردن سنسورهای دما و رطوبت و تعیین مقدار آستانه برای این شاخص های محیطی امنیت اتاق سرورتان را تضمین کنید و حتی با نصب نرم افزار eco Sensors یک سیستم جامع و یکپارچه برای بهره برداری بهینه از این دستگاه ها داشته باشید. با استفاده از رابط کاربری تحت وب به سادگی قابل کنترل بوده و می توانید بر روی عملکرد دستگاه نظارت کامل داشته باشید.

    Metered Ready PDU