Switched PDU

ATEN INTERNATIONAL Co

Switched PDU

این سیستم های توزیع توان هوشمند که جزو دسته eco PDU ها قرار دارند و به Switched PDU معروفند قابلیت سنجش ولتاژ ، جریان، KWh و … را در سطح بانک (به چند خروجی در کنار هم اصطلاحاً یک بانک گفته می شود) دارند.

سری مدلهای PE6 از دستگاههای ساخت شرکت ATEN با برند NRGence جزو این دسته از PDU ها قرار می گیرند. Switched PDU ها در مدلهای کم حجم با 8 خروجی که در Rack یک یونیت فضا اشغال می کنند و یا 16 و 24 خروجی که فضایی را در Rack اشغال نمی کنند و به صورت عمودی نصب می شوند به بازار عرضه شده اند.

یکی از مهمترین توانایی های این PDU ها قابلیت خاموش و روشن کردن هرخروجی به صورت جداگانه است و به همین دلیل به آنها Switched PDU گفته می شود.

با استفاده از همین قابلیت سیستم Proactive Overload Protection یا به طور مختصر POP روی این دستگاهها دیده می شود. سیستم حرفه ای و منحصر به فرد ATEN به معنای فعال شدن محافظ در زمان اضافه بار یا POP به صورت اتوماتیک در زمان اضافه بار خروجی ها را خاموش می کند تا به دستگاههای متصل به PDU آسیبی وارد نشود.

قابلیت های نظارت محیطی که در این دستگاهها تعبیه شده به شما این امکان را می دهد تا با اضافه کردن سنسورهای دما و رطوبت و تعیین مقدار آستانه برای این شاخص های محیطی امنیت اتاق سرورتان را تضمین کنید و حتی با نصب نرم افزار eco Sensors یک سیستم جامع و یکپارچه برای بهره برداری بهینه از این دستگاه ها داشته باشید.

با استفاده از رابط کاربری تحت وب به سادگی قابل کنترل بوده و می توانید بر روی عملکرد دستگاه نظارت کامل داشته باشید.