سیستم ارائه مطلب بی سیم

Newline Interactive
Image module

سیستم ارائه مطلب بی سیم

Wireless Presentation System یا سیستم ارائه مطلب بی سیم ساخت شرکت Newline امکان به اشتراک گذاری مطالب را  به صورت بی سیم در اتاق های کنفرانس فراهم می نماید. توسط این محصول به سادگی و به صورت بی سیم همه مطالبتان را به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید صفحه نمایش گجت های خود را بر روی یک نمایشگر بزرگتر انتقال دهید و ایده ها و مطالبتان را با دیگران در میان بگذارید.

یک سیستم ارائه مطلب بی سیم این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بعنوان مدیر جلسه به راحتی بین افراد حاضر در جلسه اولویت بندی کنید و جلسه کنفرانس خود را به راحتی مدیریت نمایید.

اتصال Wireless در این دستگاهها به شما این امکان را می دهد تا از شر سیم های اضافی و مزاحم راحت شده و فضای اتاق کنفرانس خود را بیشتر و مرتب تر کنید.

در واقع Trucastهمانند یک Router بی سیم عمل می کند با این تفاوت که دامنه عملکرد این دستگاه وسیع تر است همچنین برای انتخاب اترنت یا wifi و یا استفاده از خود Trucast آزادی عمل دارید تا امکان یک اتصال امن و آسان را در اتاق های کنفرانس خود فراهم نمایید.

Trucastیک دستگاه مستقل از پلتفرم است به این معنا که شما می توانید از هر سیستم عاملی برای اتصال به دستگاه استفاده نمایید.