ویدئو وال و مانیتور سوئیچ ماتریکس ماژولار

ATEN INTERNATIONAL Co

ویدئو وال و مانیتور سوئیچ ماتریکس ماژولار

ویدئو وال و مانیتور سوئیچ ماتریکس ماژولار یا HDMI Matrix Switch می‌تواند تصویر را از چند دستگاه دارای خروجی HDMI در چند مانیتور و تلویزیون دارای ورودی HDMI نمایش دهد. رابط HDMI صدا و تصویر را همزمان از طریق یک کابل HDMI انتقال می‌دهد. ماتریکس HDMI را می‌توان ترکیبی از اسپلیتر HDMI و سوئیچ HDMI دانست. شما با ماتریکس می‌توانید یک ویدئو را به طور همزمان روی تمام خروجی‌ها و یا ویدئوی‌های مختلفی را روی خروجی‌های متفاوت پخش کنید.

ویدئو وال و مانیتور سوئیچ ماتریکس ماژولار ATEN VanCryst که به نام   Modular Matrix switch شناخته می شوند راه حلهایی برای نمایش صدا و تصویر از هر تعداد ورودی دلخواه به هر تعداد خروجی دلخواه هستند. مثلاً دستگاه VM1600 می تواند تا حداکثر 16 ورودی و 16 خروجی را پشتیبانی نماید.

درواقع هر مانیتور سوییچ ماتریکس ماژولار یک مانیتور سوئیچ ماتریکس است که توسعه پورت های آن به صورت اختیاری به انتخاب کاربر گذاشته شده است. هر ماژول شامل 4 پورت است که می تواند ورودی و یا خروجی بوده و فرمت انتقال صدا و تصویر می تواند HDMI, VGA, DVI, HDBaseT انتخاب شود.

    فیلم بالا معرف دستگاه VM1600 که یک Video Wall ( ویدئو وال ) (یعنی تصویر را از منبع یا منابعی دریافت می کند و سپس روی چندین مانیتور آن را بزرگنمایی می کند) با خاصیت Seamless ( بی وقفه ) ( یعنی سوئیچ کردن تصویر در این ویدئو وال در کسری از ثانیه انجام می شود ) Madular ( ماژولار ) ( یعنی پورت های ورودی و خروجی را خودتان انتخاب می کنید که در این مدل دستگاه تا 16 ورودی و خروجی پشتیبانی می شود ) Video Matrix ( ویدئو ماتریکس ) ( یعنی می تواند فیلم ها را از منابع ویدئویی مختلف مثل کامپیوتر یا دوربین یا … دریافت کند و آن را روی یک یا چند مانیتور نمایش دهد ).این دستگاه تحت وب می باشد در نتیجه با هر دستگاهی که در شبکه وجود دارد مانند مبایل یا تبلت یا کامپیوتر قابل کنترل است.در مواقع دلخواه این امکان را دارید که تصاویر و پروفایل ها را از طریق دکمه های تعبیه شده روی دستگاه تغییر دهید. ورودی ها و خروجی ها همه با هم تلفیق می شوند ، برای مثال ورودی می تواند HTMI و خروجی DVI باشد!