مانیتور سوییچ ماتریکس

ATEN INTERNATIONAL Co

مانیتور سوییچ ماتریکس

Video Matrix Switch یا مانیتور سوییچ ماتریکس از محصولات شرکت ATEN در زمینه صوت و تصویر هستند. هر گاه ما چند منبع سیگنال صوتی و تصویری مانند CD player و تلویزیون دیجیتال و … و چند مقصد برای نمایش همین سیگنال ها مانند TV ، LCD و … داشته باشیم و بخواهیم به شیوه های مختلف ( مثلا یک تصویر را بر روی دو مانیتور) نمایش دهیم و همچنین نیاز به سوییچ کردن بین منابع سیگنال و یا نمایشگرهای خود داشته باشیم قطعاً به یک ویدئو سوئیچ ماتریکس نیازمندیم.

برخی از این مانیتور سوییچ های ماتریکس ها قابلیت پخش تصاویر ویدئویی را به شیوه های منحصر به فرد دارند. در این سوییچ ها می توانید به عنوان مثال lcd های خود را با آرایش های متنوعی بچینید (به صورت عمودی یا افقی) که این امکان در سوئیچ های مشابه موجود در بازار دیده نمی شود.

با اضافه کردن Video Extender به این ویدئو سوئیچ ها می توانیم فاصله بین منبع و مقصد را به دلخواه بیشتر کنیم. در این دستگاه ها از طریق پنل جلویی دستگاه ، امکان سوئیچ کردن بین ورودی ها و خروجی ها وجود داشته و حتی میتوانید با استفاده از Video Splitter ها تعداد خروجی های خود را بیشتر و بیشتر نمائید.