محصــولات رایمنــد رایانه

سبد محصولات رایمند رایانه

رایمند رایانه  با برند Raymond Computer دارای حدود 26 سال سابقه فعالیت در زمینه های الکترونیک، IT و اولین تولید کننده انواع KVM سوئیچ در ایران بوده و پیشتاز در تجهیزات حرفه ای دیتا سنتر است.

رایمند از ابتدای فعالیت خود یک مجموعه دانش بنیان بوده و فعالیت سالیان اخیر این شرکت، از جمله راه اندازی بخش آموزش و انتشار فصل نامه های تخصصی، نشانه ای از تلاش شرکت برای ارتقاء دانش خانواده خود (همکاران، کارمندان و کاربران )بوده است.

خوشبختانه شرکت ATEN به عنوان شریک تجاری رایمند رایانه در این سالها ، پس از موفقیت در کسب سهم 60 درصدی بازار جهان در زمینه سوئیچ های KVM، سبد محصولات خود را بزرگتر کرده و حتی سه برند VanCryst، Altusen، NRGence را نیز به برندهای خود اضافه کرده است. از محصولات ارائه شده توسط شرکت رایمند می توان به سوئیچ های KVM، سیستم های حرفه ای صوت و تصویر، سیستم های مدیریت هوشمند انرژی، مبدلها و کابلها و… اشاره نمود.

اکنون با اضافه شدن برند Newline به سبد محصولات رایمند، این شرکت گام جدیدی درجهت هوشمند سازی مدارس کشور برداشته است. از محصولات رایمند در برند Newline می توان به وایت برد های تعاملی، صفحه های نمایش لمسی تعاملی، Access point ها و ویژیولایزرها اشاره نمود.

رایمند رایانه به عنوان نماینده انحصاری کمپانی ATEN تایوان و Newline آمریکا امیدوار است با ارائه این محصولات متنوع پاسخگوی نیازهای بازار رو به رشد ایران بوده و خود را  همواره موظف به ارائه خدمات بی شائبه و پشتیبانی شایسته از شما مشتریان عزیز می داند.

Image module
 • Aten
  ATEN INTERNATIONAL Co

  شرکت ATEN در سال 1979 تاسیس شده و تخصص این شرکت در ارائه راه کارهای ارتباطی و مدیریتی در دسترسی و به اشتراک گذاری اطلاعات است.این شرکت تلفیقی از همه محصولات و سرویس هایی است که برای ارائه خدمات تحت برند ATEN به بازار عرضه می شوند. کمپانی ATEN راه حل هایی خلاقانه در زمینه ارتباطات، محصولات حرفه ای صوت و تصویر، بهینه سازی مصرف انرژی برای مصرف کنندگان با مقیاس های کوچک (مصارف خانگی یا SOHO)، مقیاس های متوسط (SMB) و شرکت های چندملیتی و بزرگ ارائه کرده است.

 • Newline
  Newline Interactive Inc.

   از مهمترین جنبه های یک محصول خوب این است که هر کسی بتواند به راحتی از آن استفاده نماید. شرکت newline-interactive تمام تلاش خود را درجهت ارائه راهکارهایی کرده است که برای مشتریان خود صرفه جویی در زمان و موفقیت بیشتر را با ارائه محصولاتی با فناوری مدرن و استفاده آسان برای همه به ارمغان آورد.

 • Extron
  Extron INTERNATIONAL Co

  شرکت Extron در ابتدا با یک محصول در سال 1983 کار خود را شروع کرد که از آن زمان تا کنون این تعداد به هزاران محصول متنوع صوتی و تصویری رسیده است که این محصولات با هدف تبدیل، سوئیچ، انتشار سیگنال و کنترل سیستمهای صوتی و تصویری با یک رابط کاربردی ساده تولید شده اند.

بـرخـی از مشتـریـان رایمنــد

رزومه رایمند رایانه

 
 
تاریخچه رایمند رایانه
تعمیرات مانیتور

 تاریخچــه رایمنــد رایانه

رایمند رایانه از ابتدا تا کنون

جرقه تاسيس رايمند رايانه زمانى زده شد كه همكلاسی هاى او در دانشگاه صنعتى شريف پس از فارغ التحصيلى به ديدارش آمدند و ايده تاسيس يك شركت كامپيوترى را مطرح كردند.

از سوى ديگر، شركت ايران مانيتور كه ثبت رسمى نشده بود، ديگر نمی توانست پاسخگوى كسب وكار روبه توسعه او باشد. به اين ترتيب شركت رايمند رايانه كنونى تاسيس شد اما در همان آغاز كار، گروهى كه خود، پيشنهاد تاسيس رایمند رایانه را ارائه كرده بودند در مسائل كارى به توافق نرسيدند.

نظرات مشتری‌ها

مشتری‌های رایمند رایانه در باره خدمات شرکت چه میگویند؟

0
نمایندگی
0
مشتری
0
گارانتی فعال
0
پروژه موفق